3d Cam Mutfak Led Aydınlatma Uygulaması

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Bu hafataki tezgah arası cam çalışmamızda, 3d cam mutfaklara led aydınlatma uygulaması yaptık. Mutfak tezgah arası cam panel üzerine uygulanan led aydınlatma ve uv baskı teknolojisi kullanalarak yapılan görüntü baskısı sayesinde 3d boyutlu cam mutfaklar evlerimizi süslemeye devam etmektedir. Öztaş Yapı Dekorasyon olarak cam mutfak, tezgah arası cam, 3d tezgah arası cam, tek renk tezgah arası cam, led aydınlatmalı tezgah arası cam çalışmalarımıza hergn bir yenisini eklemeye devam ediyoruz. Bugünkü çalışmalarımızda iki ayrı müşterimiz için hd baskı led aydınlatmalı tezgah arası cam ile tek renk tezgah arası cam modellerimizin uygulamalarını gerçekleştirdik. Müşterilerimize güzen günlerde kullanmalarını diliyoruz.

Tezgah arası cam tasarımı, tezgah arası cam imalatı, tezgah arası cam montajıı uzman ekibimiz ve uygun tezgah arası cam fiyatlarımız ile hizmetinizdeyiz. Arayın görüşelim ücretsiz keşif imkanlarımızdan faydalanın.

Tek Renk Tezgah arası Cam

Led Aydınlatmalı Tezgah Arası Cam

3d Cam Mutfak Led Aydınlatma Uygulaması 3d Cam Mutfak Led Aydınlatma Uygulaması 3d Cam Mutfak Led Aydınlatma Uygulaması 3d Cam Mutfak Led Aydınlatma Uygulaması

Diğer Çalışmalar: