Led Aydınlatmalı Tezgah Arası Cam Şişli

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Şişli ilçemiz hazırladığımız led aydınlatmalı tezgah arası cam modellerimiz sorunsuz bir şekilde hazırlanmış ve müşterilerimize teslim edilmiştir. Öztaş yapı dekorasyon olarak tezgah arası cam ve cam mutfak ürünlerimizle hassasiyetle çalışmaktayız.

Öncelikle çalışmalarımıza müşterilerimiz ile birlikte tezgah arası cam modelini belirleyerek hangi mutfak için hangi modelin uygun olacağına karar vererek başlamaktayız. Cam tezgah arası model ve tasarımları belirlerken mutfağın diğer dekorasyonlarının (mutfak dolapları, mutfağın boyutu, duvarların rengi ve modilyalar) nasıl olacağı önemlidir.

Mutfak tezgah arası modeli belirlendikten sonra imalata geçilmeden önce büyük bir titizlikle ölçü alınmalı her bir köşenin titizlikle hesaplanması, anahtar yuvalarının ayarlanması çok önemlidir. Tezgah arası cam imalatına geçilmeden önce tüm bunların hesaplanması yapılmalıdır, zira cam tezgah arası montajından sonra üzerinde oynamak imkansızdır.

Firma olarak ölçümler alındıktan sonra beğenilen model için yüksek çözünürlükte uv baskı teknolojisi kullanarak tezgah arası cam üzerine baskı yapılmaktadır. İsteğe göre led aydınlatma alanları ayarlanmakta, 3d tezgah arası camlar için gerekli efektler verilmekte ve baskı ona göre yapılmaktadır. 

sizlerde mutfaklarınızı tezgah arası cam modelleri ile odern ve şık bir hale getirmek istiyorsanız bir telefon kdar uzağınızdayız. Uygun fiyat ve yüksek kalite güvencesiyle hizmet vermekteyiz. 

Led Aydınlatmalı Tezgah Arası Cam Şişli Led Aydınlatmalı Tezgah Arası Cam Şişli Led Aydınlatmalı Tezgah Arası Cam Şişli Led Aydınlatmalı Tezgah Arası Cam Şişli Led Aydınlatmalı Tezgah Arası Cam Şişli Led Aydınlatmalı Tezgah Arası Cam Şişli Led Aydınlatmalı Tezgah Arası Cam Şişli Led Aydınlatmalı Tezgah Arası Cam Şişli

Diğer Çalışmalar: