Çiçek Desenli Cam Mutfak Fatih

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Cam mutfak, tezgah arası cam panellerde çiçek desenli modeller mutfaklara modern ve çok şık bir hava katmaktadır. İstanbul fatih ilçesinde cam mutfak uygulaması yapmış olduğumuz projelerimizde tezgah arası cam modelleri olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çiçek desenli mutfak tezgah arası cam modellerini kullandık. Öztaş Yapı Dekorasyon mutfak cam, tezgah arası cam, cam mutfak, mutfak tezgah arası, mutfak dekorasyon alanlarındda hizmet vermektedir. Cam mutfak, tezgah arası cam son yılların yükselen trendi olarak devam etmektedir. Her geçen gün uygulama alanı armakta olup farklı projelerle siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Mutfak tezgah arası camın mutfağınıza kattığı modern ve şıklığın yanında bir çok avantajı bulunmaktadır. Cam mutfaklar sizlere, sınırsız model ve renk seçeneği sunar, temizliği kolaydır, temel temizlik malzemeleriyle kolayca temizlenir, hijyeniktir, antibakteriyeldir, darbelere karşı dayanıklıdır, cam mutfakta aydınlatma seçenekleriyle 3d görüntüler elde etmek mümkündür, kişiye özgü tasarım, ısı ve sıcaklığı dayanıklıdır, ocak ve fırın sıcaklığından etkilenmez, güneş ısığından etkilenmez, uzun yıllar dayanıklıdır.

Cam mutfaklarda her bütçeye uygun tezgah arası cam m2 fiyatları mevcuttur. Eğer uygun bir tezgah arası cam yaptırmak istiyorsanız ham cam veya akrilik cam kullanılabilir. Daha kaliteli bir model arıyorsanız darbelere karşı dayanıklı ve kırılma riski hemen hemen hiç olmayan ısı ve sıcaklığa dayanıklı temperli cam tercih edebilir. veya tripleks (iki katmanlı) cam tercihinde bulunabilirsiniz.

Cam mutfakmı düşünüyorsunuz, mutfak tezgah arası cam yaptırmayımı düşünüyorsunuz bizi arayın ücretsiz danışmanlığımızdan faydalanın. 

 

Çiçek Desenli Cam Mutfak Fatih Çiçek Desenli Cam Mutfak Fatih Çiçek Desenli Cam Mutfak Fatih Çiçek Desenli Cam Mutfak Fatih Çiçek Desenli Cam Mutfak Fatih Çiçek Desenli Cam Mutfak Fatih

Diğer Çalışmalar: