Çiçek Desenli Tezgah Arası Cam Panel Şile

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Çiçekler her zaman sıcaklık, yaz, romantizm ile ilişkilidir. Bu tür baskılar kadınlığın ve hassasiyetin bir sembolü haline gelmiştir. Böylece iç dekorasyon için çiçek baskı, stilin hassasiyetini ve romantizmini vurgulamak için oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Öztaş yapı dekorasyon olarak çiçek desenlerinin bu eşsiz avantajlarını mutfak tezgah arası cam olarak sizlere sunmaktayız.

Çiçek desenli mutfak tezgah arası cam modelleri mutfağınıza bir bahar havası, bir huzur ortamı sağlayacaktır. Mutfak tezgah arası cam, cam mutfak, tezgah arası, mutfak dolap kapakları, duvarlar için cam panel üreten firmamız bünyesinde sınırsız model seçenekleri ile yüzlerce çiçek desenli tezgah arası cam bulunmaktadır.

İstanbul ve çevre illerimiz için en uygun tezgah arası cam fiyatlarını vermenin gururunu yaşamaktayız. Ürünlerimiz uv baskı teknolojisi kullanılarak yapılmaktadır. Bunun en büyük avantajı camın arka yüzeyine dijital baskı ile gerçekleşmiş olmasıdır. Bu sayede görüntüde, üzerinden yıllar geçse de deforme ve yıpranma meydana gelmeyecektir. Folyo üzerine işlenip cam üzerine yapıştırma sistemi ile gerçekleşen çalışmalarda ise görüntü zamanla solacak ve deforme olacaktır.

Çiçek Desenli Tezgah Arası Cam

Bu tezgah arası cam panel çalışmamızda temperli cam üzerine uv baskı teknolojisi ile dijital baskı yapılmıştır. Mutfak tezgah arasına uygulanan çiçek desenleri mutfağa bahar mevsiminin sıcaklığını getirmiştir. Normalde küçük olan mutfağımız cam tezgah arasının etkisiyle geniş bir görünüme kavuşmuştur. 

Çiçek Desenli Tezgah Arası Cam Panel Şile Çiçek Desenli Tezgah Arası Cam Panel Şile Çiçek Desenli Tezgah Arası Cam Panel Şile Çiçek Desenli Tezgah Arası Cam Panel Şile

Diğer Çalışmalar: