Tek Renk Tezgah Arası Cam Panel Uygulaması

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Tek renk tezgah arası cam modellerimize bir proje ile daha ekleme yaptık. Sınırsız renk seçeneğiyle hazırladığımız cam mutfak tezgah arası cam modellerinde tek renk cam panelleri en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Firmamız bünyesinde mutfak tezgah arası için, tek renk tezgah arası cam, desenli tezgah arası cam, fotoğraflı tezgah arası cam, baskılı tezgah arası cam, led aydınlatmalı cam tezgah arası, 3d tezgah arası cam modelleri tasarlanmakta ve ve montajı yapılmaktadır. En uygun tezgah arası cam fiyatları ve yüksek kalite güvencesini firma olarak garanti etmekteyiz. 

Mutfak tezgah arası için kullanılan tezgah arası cam seçimini netleştirdiğinizden emin olun. Cam tezgah arası için model ve tasarım ne olursa olsun temperli cam kullanılmalı. Temperli cam panellerin montajı sırasında önemli olan yüksek sıcaklıklardan etkilenmez, güçlü darbelere dayanabilen yüksek dayanıklılığa sahiptir. Bazı durumlarda, cam kırılsa bile, keskin kıymıklar sağlamaz ve küçük kırıntılara parçalanır.

Tezgah arası cam panelleri monte ederken kişisel olarak katılmak istenir. Düzgün tasarlanmış bir panel, süspansiyonun yerine mükemmel şekilde sığmalıdır. Cam tezgah arasının yerleşimini takmaya veya sıkıştırmaya yönelik herhangi bir girişimde, çatlaklara ve yongalara neden olabilecek şekilde durmaması gerekir.

Sonuç olarak cam panellerin bakımı hakkında birkaç kelime söyleyelim. Tezgah arası cam panelleri bakımı oldukça basittir. Temel mutfak temizleyici ve bir bezle rahatlıkla temizlenir. Aşındırıcılar ve metal bir fırça kullanılması tavsiye edilmez. Tezgah arasının hala bir cam özelliği taşıdığını ve darbelerden koruduğunu unutma. Panelin arkasındaki küf ve küf oluşumunu önlemek için, panel ile duvar arasındaki gevşekliğin oradaki nem girişine karşı kapalı olduğundan emin olun.

Tek Renk Tezgah Arası Cam Panel Uygulaması Tek Renk Tezgah Arası Cam Panel Uygulaması Tek Renk Tezgah Arası Cam Panel Uygulaması Tek Renk Tezgah Arası Cam Panel Uygulaması

Diğer Çalışmalar: