İstanbul Dekoratif Baklava Ayna

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Öztaş Yapı Dekorasyon olarak istanbul ve çevre illerimiz için uzman ekibimiz ve yılların vermiş olduğu tecrübeyle uygun fiyat ve yüksek montaj kalitesi ile dekoratif baklava ayna imlatı montajı hizmeti vermekteyiz. Dekorasyonun vazgeçilmez unsuru olan aynalar günümüzde farklı tasarımlarla mekanlarımıza modern bir hava katmaktadır. Dekoratif baklava aynalar oturma odaları, salonlar, oteller, bina girişleri, mutfaklar, güzellik merkezleri, ofisler ve modern refah bir ortam istediğiniz her alan için vazgeçilmez dekorasyon unsurları haline gelmiştir. 

Firmamız bünyesinde dekoratif baklava aynalar için ilkönce uzmanlarmız tasarıfndan ayna döşenecek alanın ölçüsü alınıp, kesimi yapılarak istenilen desen tezgahlarımızda kusursuz bir şekilde hazırlanmaktadır. Hazırlanan aynalar yapıştırma ile kısa sürede duvar üzerine uygulanmaktadır. Aynalarımızda gümüş, altın, bronz gib farklı renk seçenekleride mevcuttur. 

İstanbul Dekoratif Baklava Ayna İstanbul Dekoratif Baklava Ayna İstanbul Dekoratif Baklava Ayna İstanbul Dekoratif Baklava Ayna İstanbul Dekoratif Baklava Ayna İstanbul Dekoratif Baklava Ayna İstanbul Dekoratif Baklava Ayna İstanbul Dekoratif Baklava Ayna İstanbul Dekoratif Baklava Ayna İstanbul Dekoratif Baklava Ayna

Diğer Çalışmalar: