Renkli Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Gaziosmanpaşa

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Renkli cam mutfak, mutfak tezgah arası cam, desenli mutfak cam, 3d uv baskılı mutfak tezgah arası hizmetlerimiz İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesi ve tüm ilçelerinde devam etmektedir. Cam mutfak, mutfak apronlarını, mutfakları süslemeye devam etmektedir.  Tezgah arası cam mutfağında farklı model, tasarım ve yeni heyacan arayanlar için karo ve fayanslardan kurtulmayı sağlamıştır. Diğer mutfak tezgah arası apronlarından her açıdan daha avantajlı olan mutfak tezgah arası cam modelleri Öztaş Yapı Dekorasyon olarak en uygun m2 fiyatları ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. 

Cam panelden yapılmış mutfak tezgah arası, karo ve fayans devrini bitirdi.

Karo ile seçenek zaten dolduysa, mutfaktaki cam panel karolu tezgah arası için mükemmel bir alternatif olacaktır. Düz cam yüzey pratik olarak safsızlıkları emmez, hatta yaşlı yağ damlaları camdan kolayca çıkarılır. Görünür kırılganlığa rağmen, mutfak için cam paneller çok güçlü, çünkü Kalın temperli camdan yapılmıştır, şok ve ısı yüklerine dayanabilirler.

Cam panelin estetik tarafından, karo ve diğer benzer malzemelerle hiçbir şey yapılmaz. Her zamanki saydam camı seçerek, en sevdiğiniz desen, sıra dışı doku veya tematik desen ile muhteşem bir duvar kağıdı altına yapıştırabilirsiniz. Ayrıca kağıdın altına kağıt veya tekstil yerleştirebilirsiniz. Camın kendisi de fotoğraf baskısı veya kumlama ile uygulanan çizimler ve desenler ile dekore edilebilir. Buna ek olarak, isterseniz, mat veya dokulu cam sipariş edebilirsiniz - şık ve sıradışı görünüyor. Cam apronun üzerine ek aydınlatma yerleştirdikten sonra , mutfağı ışıkla aydınlatacak ve parlayacaksınız.

Renkli Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Gaziosmanpaşa Renkli Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Gaziosmanpaşa Renkli Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Gaziosmanpaşa Renkli Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Gaziosmanpaşa Renkli Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Gaziosmanpaşa Renkli Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Gaziosmanpaşa Renkli Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Gaziosmanpaşa

Diğer Çalışmalar: