Cam Tezgah Arası Modelleri Montajı Beykoz

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Her geçen gün yenisini eklediğimiz tezgah arası cam modellerimize bugünde yenilerini ekledik.  Cam tezgah arası modellerimizin montajını da yine kusursuz bir şekilde tamamlayarak yük sek müşteri memnuniyetiyle ayrıldık. Öztaş yapı dekorasyon olarak tezgah arası cam, cam tezgah arası, cam mutfak, diye adlandırılan mutfak tezgah arası imalatı ve montajına bir iş olarak değil bir tutku olarak bakmaktayız. Her projemizde yüksek kalite ve uygun fiyatı garanti ediyoruz.

Firmamız bünyesinde tezgah arası cam montajı, tezgah arası cam imalatı,  3d tezgah arası cam,  tek renk tezgah arası cam panel, tezgah arası cam tasarımı, cam mutfak panel, led aydınlatmalı tezgah arası cam, mutfak cam 3d kaplama, mutfak tezgah arası, uv baskılı cam ürünleri, temperli cam, akrilik cam, tripleks cam, ham cam gibi malzemeler kullanılarak özenle yapılmaktadır. 

 

Temperli Cam Tezgah Arası

Bu mutfağımız için oluşturduğumuz tezgah arası cam modelinde temperli cam kullanılmıştır. Temperli cam yüksek güvenlikli cam olarak bilinen darbelere ve kırılmaya karşı dayanaklı olan bir cam türüdür. Isı ve sıcaklıktan etkilenmez ocak ve fırının yaymış olduğu sıcaklık tezgah arası cama zarar vermez

 

Uv Baskılı Tezgah Arası Cam

Bu çalışmamızda tezgah arası cam için tercih edilen görüntü uv baskı teknolojisi kullanılarak cam üzerine aktarılmıştır. Uv baskılı tezgah arası cam ile elde edilen görüntülerde onlarda yıl geçse de sararma solma ve görüntüde deforme görülmez. Bu görüntüler ultraviole ve güneş ışınlarından etkilenmez ve zarar görmezler. Mutfak tezgah arasında ki görüntüler ilk günkü renk canlılığıyla uzun yıllar mutfağınızı süslemeye devam eder.

 

Sizlerde mutfağınızı camın eşsiz zerafetiyle süslemek, hijyen ve kolay temizliğin ayrıcalığıyla buluşturmak istiyorsanız arayın görşelim.

 

Cam Tezgah Arası Modelleri Montajı Beykoz Cam Tezgah Arası Modelleri Montajı Beykoz Cam Tezgah Arası Modelleri Montajı Beykoz Cam Tezgah Arası Modelleri Montajı Beykoz Cam Tezgah Arası Modelleri Montajı Beykoz Cam Tezgah Arası Modelleri Montajı Beykoz Cam Tezgah Arası Modelleri Montajı Beykoz Cam Tezgah Arası Modelleri Montajı Beykoz Cam Tezgah Arası Modelleri Montajı Beykoz Cam Tezgah Arası Modelleri Montajı Beykoz Cam Tezgah Arası Modelleri Montajı Beykoz

Diğer Çalışmalar: