Mutfak tezgahında 3D cam panel

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Birbirinden güzel görsel ve modellerle Öztaş Yapı dekorasyon kalitesini yaşatmaya devam ediyoruz. Mutfak tezgah arası cam panel çalışması yapılmıştır. 3d mutfak tezgah arası cam montajı çok fazla uzun sürmez tabi ölçülerde sorun yoksa montaja başlamadan önce elektrik prizleri sökülmeli ardından camlar duvara prova yapılmalı herhangi bir sorun yoksa arkalarına kısım kısım bölgelere ceviz kadar büyüklükte silikon sıkılarak duvara veya mevcut seramik üzerine yapıştırılır.

Pprizler tekrar yerine monte edilir ardından cam etrafına silikon sıkılır ister beyaz renkte ister şeffaf renkte silikon seçilebir biz gebelde camın alt tarafına şeffaf silikon üst tarafına ise beyaz silikon çekmekteyiz bedeni alt taraf ta daha fazla temizlik yapıldığından bez sürtünmelerinden dolayı beyaz silikon zamanla renk değiştirmekte kararmaktadır Bu aşamadan sonra ertesi gün 3d mutfak tezgah arası cam kullanıma hazır hale gelmiştir .

Mutfak tezgahında 3D cam panel Mutfak tezgahında 3D cam panel Mutfak tezgahında 3D cam panel Mutfak tezgahında 3D cam panel Mutfak tezgahında 3D cam panel Mutfak tezgahında 3D cam panel Mutfak tezgahında 3D cam panel

Diğer Çalışmalar: