Dekoratif Baklava Dilimi Ayna Modelleri

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Dekoratif ayna, baklava ayna günümüzde birçok alan için vazgeçilmez dekorasyon öğesi olmuştur. Öztaş Yapı Dekorasyon olarak iç mimari ve ayna alanındaki yılların deneyimi uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Cnc tezgahlarında işlenen dekoratif ayna, baklava dilim aynalarımızı İstanbul ve Türkiyenin heryerine kusursuz ayna işçiliği uygun baklava dilimi ayna fiyatları ile sunuyoruz.

Dekoratif ayna, baklava dilimi ayna, bir evi özgün bir sanat alanına dönüştüren eşsiz bir duvar dekorudur. Baklava dilim aynaların büyülü parlaklığı, evde sihirli bir atmosfer yaratır. Dekoratif ayna teknolojisi ve dekorasyon ayna paneller çok çeşitli olduğu gibi muhteşem duvar süslemeleri eşsiz bir görünüm klasik ve modern iç mekanlar oluşturmanızı sağlar.

Ayna panellerini kullanma yolları

İç mekandaki ayna paneli, mekanın modellenmesi ve karmaşık tasarım problemlerinin çözümü sürecinde dekoratörler tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.

Son dekorasyon öğesi olarak benzersiz yansıtıcı etkisi, yaşam alanlarındaki eksiklikleri kolayca düzeltmeyi mümkün kılar: ayna döşemesinin görsel olarak alanı genişletmesi nedeniyle dar odaların asimetrik konfigürasyonunu değiştirmek; karanlık odalarda doğal ve yapay aydınlatma miktarını arttırmak; stüdyo tarzı apartmanlarda pencere veya bölme olarak yansıtıcı bir efektle bir panel kullanırken küçük boyutlu odalara derinlik ve hacim kazandırmak; alçak odalarda bulunan tavanların yüksekliğini, köşegen bir düzende bir dizi elmas şeklinde baklava dilim veya büyük ve küçük boyutlu parçalarla tabandan tavana süslemeden oluşan dikey bir panel ile duvarlara bakacak şekilde arttırmak gibi tasarımlar alanlarda harika ekiler yaratır.

 

Dekoratif Baklava Dilimi Ayna Modelleri Dekoratif Baklava Dilimi Ayna Modelleri Dekoratif Baklava Dilimi Ayna Modelleri Dekoratif Baklava Dilimi Ayna Modelleri Dekoratif Baklava Dilimi Ayna Modelleri Dekoratif Baklava Dilimi Ayna Modelleri Dekoratif Baklava Dilimi Ayna Modelleri

Diğer Çalışmalar: